KONST / Litografier / Färglitografi 7753067
nr 775 3067
Färglitografi
Signerad, 64/95, ramens innermått: 47x63
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 september 2012
kl 17:18:09
150 kr
150 kr